Реклама
Здесь может быть Ваша реклама!
Вибрати мову
МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Напишіть нам

Військова уніформа та одяг для охоронних структур

Сьогодні одяг для охоронних структур відіграє дуже важливу роль, від його якості залежить виконання поставлених перед охоронцем залач. В першу чергу спецодяг має бути зручний і не сковувати рухи. Крім того, форма охоронця визначає відношення до нього оточуючих. Фірмовий одяг для охорони одним своїм виглядом може сприяти підвищенні дисциплінованості та порядку.


Спецодяг для охорони від Vektor-Promtextil володіє такими характеристиками:

  • презентабельний зовнішній вигляд
  • якісна тканина та фурнітура
  • зносостійкість, зручність в експлуатації

Формовий одяг охоронця має ряд відмінностей. Все залежить від об’єктів його застосування. Так, для охоронця банку чи офісу більше підійде однотона форма темних тонів, під яку можна одягти сорочку та галстук, а для охорони об’єктів на відкритому повітрі краще підійде камуфляжна охоронна уніформа. Колірна гама камуфляжу також має велике значення: для патрулювання території з зеленими насадженнями краще підійде камуфльований одяг охорони зелених відтінків, а для охорони об’єктів з великою кількістю різних будівель в міських умовах краще використовувати форму в сіро-синіх тонах.

Vektor-Promtextil пропонує також, якісну утеплену форму для охорони і військових, котра відповідає стандартам якості євроспецодягу. Вона зручна і тепла, зберігає свої захисні властивості та має естетичний вигляд.

охранная военная форма
спецодежда для охраны
спецодежда для охраны 2
спецодежда для охраны 3

Leave a Reply

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!